ଝିଅ ପଟେଇବାର ଗୁପ୍ତ ବିଦ୍ୟା ଥରେ ମାତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ ଜାଣିବେ କରାମତି….

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାନେଇବୁ ଝିଅ ପତେଇବାର ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଗୁପ୍ତଜ୍ଞାନ। ଆମର ଏହି ଖବର କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ।

 

ଆଜିର ଦୁନିଆ ରେ ପ୍ରେମ ବିନା କିଛି ନାହି କେହି କେହି ପ୍ରେମ ରେ ସଫଳ ହେଇଥାନ୍ତି ଆଉ କେହି ପ୍ରେମ ରେ ବିଫଳ ହେଇଥାନ୍ତି ସେହି ବିଫଳ ବେକ୍ତି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଏହି ଗୁପ୍ତ ଜ୍ଞାନ । କିଛି ବେକ୍ତି୤ ଅଛନ୍ତି ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେବି ଝିଅ ପଟେଇବାରେ ବିଫଳ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ଅପଦସ୍ତ ହେଇଥାନ୍ତି । ଆହୁରି ଏମିତି ବହୁତ୍ ବେକ୍ତି୤ ଅଛନ୍ତି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସେ ଆଖି ଉଠେଇ ଦେଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଜାଉଥି ପାଇଁ ସେମାନେ ଝିଅ ଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାପାଇଁ ଲାଜ କରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆଜି ଏମିତି ଉପାୟ କହିବୁ ଯାହା ଝିଅ ଆପଣ ଙ୍କ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇବ।

 

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗୋଟେ ଗଛ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଅପାମାର୍ଗ ଗଛ କେହି କେହି ତାକୁ ଓଡ଼ିଆ ରେ ଦିନ ତାରା ଗଛ କେହି କେହି ଗୁଗୁଚିଆ ଗଛ ବୋଲି କହନ୍ତି ପ୍ରାୟତ ସବୁଆଡେ ଏହି ଗଛ ମିଳିଥାଏ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଅମାବାସ୍ୟା ରାତି ୧୨ ଟା ସମୟ ରେ ଏହି ଗଛ ର ଚେର କୁ ଉପଡି ଆଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ଜପ କରନ୍ତୁ ।

 

   ଓଁ କମଦେବାୟଃ ନମଃ ।

 

ଏହି ମନ୍ତ୍ର କୁ ଜପ କରି ହାତର ରେ ଧରି ତିନିଥର ଫୁଙ୍କି ଦିଅନ୍ତୁ ତାହାପରେ ସେ ଚେର କୁ ନେଇ ବାଟି ଦିଅନ୍ତୁ ସେହି ବଟାକୁ ମିଠା ପାନ ରେ ପକେଇ ଆପଣ ଜଉ ଝିଅ କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବା ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ତାହାପରେ ସେହି ଝିଅ ତମ ପଛ ରେ ପଗେଲି ପରି ଗୁଡେଇବ।

 

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ  ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *