ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ଭିଡ଼ିଓ ହେଇଗଲା ଭାଇରଲ ….

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ୍ କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ କଣ ହେଲା । ଏହି ଖବର ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ଖବର କୁ ଶେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ।

 

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଆଜିକା ସମୟରେ ରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ପ୍ରେମ ପାଇଁ କେତେ ବ୍ୟାକୁଳ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମ ର ସଂଜ୍ଞା ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ଆଜିର ଯୁବ ସମାଜ ଖାଲି ସେକ୍ସ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇ ଥାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ସେମିତି ଏକ ସମ୍ବେଦଶୀଳ ଘଟଣା ଦେଖେଇବୁ ।

 

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ପ୍ରେମୀ ଜୋଗଳ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ । ଏହାର ଭିଡିଓ ଭଇରାଲ୍ ହେଇଚି । ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ । ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଶୀମିଲି ପାଲ୍ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଘଟିଛି ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଜଉ ଜାଗାରେ ବହୁତ୍ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ମୃତୁ ହେଇଥିବା ର ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ତେବେ ସେଇ ସବୁ ପାଇଁ ସେ ଜାଗା ରେ ଏବେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏବଂ ଲୋକ ମାନେ କଡା କଡ଼ି ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ରେ ସେହି ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଗୋଟିଏ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ର ଦେଖିବା କୁ ମିଳିଥିଲା ଏହି ସମୟ ରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଙ୍କ ହାତ ରେ ଧରା ପଡି ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ ଙ୍କ ଠାରୁ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚା ଖାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ରେ ଜୀମା ଦେଇଥିଲେ ସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡିଓ ଟି

 

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ  ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *