ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ : ଝିଅ ମାନେ କଣ ଦେଖିଲା ପରେ ସବୁବେଳେ ପୁରେଇ ବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ? ଝିଅ ମାନେ ୫ ଇଁଛି ର କଣ ପୁରେଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏଭଳି ନେଗେଟିଭ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯାହା ଅତି ମଜାଦାର ।ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ମଜାଦାର କଥା କୁ କେବେ ହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଭାବିବେ ନାହିଁ । ଏହା ସାଧାରଣତଃ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ  କୁ ପଚାରି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ପଜିଟିଭ ଉତ୍ତର ଦେଇ ତାଙ୍କର ମାନସିକତା କୁ ଜାଣି ପାରିବେ । 

 

ତେବେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା ଝିଅ ମାନେ କଣ ଦେଖିଲା ପରେ ସବୁବେଳେ ପୁରେଇ ବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ?ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭଳି କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ କାହାକୁ ପଚାରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିପାରିବେ କି “ମୁଦି” ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ପିନ୍ଧୁଥିବା ମୁଦି ଯାହାକୁ ଝିଅ ମାନେ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଳି ରେ ପୁରାଇବାକୁ ଭଲ ପାନ୍ତି। 

 

ତେବେ ସେହିଭଳି ଦୂତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା  ଝିଅ ମାନେ ୫ ଇଁଛି ର କଣ ପୁରେଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ? ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିପାରିବେ କି ” କଦଳୀ ” ଯାହାକୁ କେବଲ ଝିଅ ମାନେ ନୁହ୍ନେ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ମଜାଦାର ଲାଗୁଛି ତ । ତେବେ ପଚାରନ୍ତୁ ଏବଂ କିପରି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *