ବଲିଉଡ ର ଏହି ୮ ଜଣ ହିରୋଇନ ଯିଏ ନିଜର ଦେଖେଇ ଦେଲେ ସବୁ ଅଙ୍ଗ…  

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କିପରି ଏହି ୮ ଜଣ ହିରୋଇନ ଯେଉଁ ମାନେ ନିଜର ପିନ୍ଧିଥିବା ଡ୍ରେସ ଯୋଗୁ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ଅପଦସ୍ତ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 ତେବେ ବଲିଉଡ ର ହିରୋଇନ ମାନେ ନିଜର ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ସଦା ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏହି ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ସେନ୍ସ ପାଇଁ  ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅପଦସ୍ତ ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ଉପର ଡ୍ରେସ ଭିତର ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଙ୍ଗ ଭଲରେ ଦୃଶ୍ୟ ମାନ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଅବଶ୍ୟ ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା ସାଧାରଣ ନିଜର ସ୍ବଛ ପ୍ରତିଛବି କୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି କଳାକାର ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ । ତେବେ ଏହି ୮ ଜଣ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନ ମାନେ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା,ଦୀପିକା ପାଦୁକନ,ସନ୍ନି ଲିଅନି,ଦିଶା ପଟାନି,କଂଗନା ରଣାବତ,ରାକ୍ଷୀ ସୱନ୍ତ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଇଲିଆନା ଡ଼ି କ୍ରୁଜ । ଏହି ୮ଜଣ ହିରୋଇନ ନିଜର ଜାଲି ତଥା ଟ୍ରାନ୍ସପରେଣ୍ଟ ଡ୍ରେସ ପାଇଁ ସଦା ସର୍ବଦା ଚର୍ଚା ରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *