ଫୁଣି ଲଜ୍ୟା । ଭାଇରଲ ହେଲା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କ ରାସଲୀଳା ଭିଡ଼ିଓ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଲଜ୍ୟା ଭିଡ଼ିଓ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ଖବର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଦେଖେଇବୁ ଓ କହିବୁ ପୁଣି ଏକ ଲଜ୍ୟା ର ବିଷୟ ……ଦେଖିବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଜାଣିନେଵା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବିଷୟରେ ….

ଆପଣମାନେ ଦେଖୁଥିବେ କେଉଭଳି ଭାବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି । ପ୍ରେମିକ ଯୁଗଳ ମାନେ ଏ ସବୁ ଖାତିର ନକରି ସ୍ଥାନ କାଳ ପାତ୍ର ନଦେଖି ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହିଯାଉଛଂନ୍ତି । ଟିକେ ସୁଖ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ଏହାର ବହୁତ ବଡ଼ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡୁଛି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି କେଉଁଠିକାର ଆମେ ଜାଣିନୁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସହିତ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଧରା ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ତାନିଅ ଲୋକେ ପଚାର ଉଚରା କରିଲେ ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ବହାହେଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ସ୍ତାନିଆ ଲୋକ ସେହି ଯୁବକ କୁ କହିଥିଲେ ଝିଅ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେବାପାଇଁ ପୁଅ ଟି ଝିଅ ମଥାରେ ସିନ୍ଦୁର ଦେଇଥିଲା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଆମେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଦେଖେଇବାର କାରଣ ଯେ ଦୟାକରି ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ଏଭଳି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ବହୁମୂଲ୍ୟ ଏପରି ଭାବରେ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ

ଯଦି ଆମର ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଖବର ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ଗୋଟିଏ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ । ଆପଣ ଙ୍କ ଦିନଟି ସୁଭମୟ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *