୧୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ : କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ

 

ମେଷ

ଆଜି, ଆପଣ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ବିରୋଧୀଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ସାବଧାନ ହୋଇ ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ସାଥିରେ ରଖନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ ଏବଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଯୋଜନା କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ 82 ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମର୍ଥନ କରୁଛି |

 ବୃଷ

ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁକିଛିରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଦିନସାରା ଉତ୍ସାହର ବାତାବରଣ ରହିବ, ଏବଂ ପରିବାରରେ ଯେକ event ଣସି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଶ୍ରମିକମାନେ ଅଫିସରେ ସହଯୋଗ କରିବେ | 

ମିଥୁନ

ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଯାନ ଏବଂ ଜମି କିଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କର୍କ

ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯୋଗାଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ |  

ସିଂହ

ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କରାଯାଉଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମାଜରେ ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ରସିଦ ହେବ ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ଆଣିବ | ସଞ୍ଚୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯାଇପାରିବେ |  

କନ୍ଯା

ଆପଣ ସକାଳୁ ଲାଭ ଏବଂ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ, ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଇମେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କାଗଜପତ୍ର ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ନୂଆ କାରବାରରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ |

 

ତୁଳା

ଆପଣ ଆଜି ସକାଳୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଅର୍ଥ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ ଏବଂ ଏହା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆମର ଅନୁଭୂତି ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆମେ ସବୁଠୁ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବୁ | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ହେବ | ବାଲ୍ୟ ବିବାହର ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାରର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ଯୋଜନା ଥାଇପାରେ |

 

ବିଛା.

ଆଜି ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଆପଣ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖିବା ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଟିକିଏ ଗପସପ ହେବ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |  

 

ଧନୁ

ଆଜି ରାଜନ political ତିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭ ଲାଭ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

 

ମକର

ପରିବାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିସ୍ତାର କରିବ | ବୃତ୍ତିଗତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖି ପରାସ୍ତ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଗୁରୁମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ

 ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ | ଯାନବାହାନ ଏବଂ ଜମି କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | କ any ଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ମୀନ

ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗର ଟେନସନ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଅଫିସରେ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଦ Daily ନିକ ଅଭ୍ୟାସକାରୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଉତ୍ପାଦ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *