17 ନଭେମ୍ବର ମଙ୍ଗଳବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

 

ମେଷ

ପିଲାମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଯୋଜନା କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ 82 ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମର୍ଥନ କରୁଛି ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ପାର୍ଥକ୍ୟର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମହଙ୍ଗା ଦିନ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଡ ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇବେ |

 

ବୃଷ

ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଏବଂ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ଆକ୍ରୋଶ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗକୁ ଦେଖିବଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯୋଗାଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ |  

ମିଥୁନ

କୌଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼େଇବେ । ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଘରେ ଟେନସନ ପରିବେଶ ରହିବ। ତୁମର ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ତୁମର ପିତାମାତା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଯେକ  ଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ଯାହା ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ

କର୍କଟ

ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଇମେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କାଗଜପତ୍ର ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ନୂଆ କାରବାରରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିବାରବର୍ଗ ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପୋଡଶୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

 

ସିଂହ

ଆଜି ଦିନରେ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ଖୁବ୍ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ହାରାହାରି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭ ଲାଭ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ।

 

କନ୍ଯା

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ ବୃଥାରେ କୌଣସି କାଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କ ସଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଚା କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେସମାନ୍ୟ କଟୁ କଥା ନ କହିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ତୁଳା

ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କିୟ ଲୋକ ସହ ଆଳାପ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ନିଜର ଭାଷା ପ୍ରତି ସଂଯତ କରନ୍ତୁ । କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ବଜାୟ ରଖ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବିଛା

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ,ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଦୁଃଖ ଆସିବ ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଭଲପାଇଁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଅଫିସରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ କରିବ | କିଛି ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ |

 

ଧନୁ

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନୁହେଁ ନିଜର ସହକର୍ମିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ | ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ତେଣୁ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ।ଅଫିସରେ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଅଭ୍ୟାସକାରୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଉତ୍ପାଦ ବ୍ୟବହାର କରିବେ 

 

ମକର

ନିଜର ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ କଳି ନ କରିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ନୀରବ ରହିବା ଭଲ । ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ

କୁମ୍ଭ

କୌଣସି ଏକ ଅଶୋଭନୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମହଙ୍ଗା ଦିନ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଡ ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇବେ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସକରାତ୍ମକ ବିକାଶ ହେବ | ଭାବନାରେ ବୁଡି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସାବଧାନ | ତୁମ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ | 

 

ମୀନ

ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଜାଗା କୁ ଗ୍ରସ୍ତ କରିବେ । ଦୂର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ହବ । ବଡ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ସତ୍ତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ |  ଏହି ପ୍ରକାରର ସୁଯୋଗକୁ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ କଳିହେବାର ପ୍ରବଳ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଯଥା କଳିରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ । ଗ୍ରହଚ଼ଳନ ଖରାପ ଥିବାରୁ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *