ଜଙ୍ଗଲ ର ରେ ମଂଗଲ ଚାଲୁଥିଲା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କ ର  ଧରା ପଡ଼ିଗଲେ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା  ବିଶ୍ୱାସ କରି ହେବନି ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କିପରି ଜଣେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଙ୍କ ସହ ଜଙ୍ଗଲ କୁ ଯାଇ ଧରା ପଡିବା ପରେ ଆକ୍ରୋସ ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଆଜିକାଲି ର ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନେ କେବଳ ଶରୀର ର ଭୋକଁ ମେଣ୍ଟା ଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି । କେବେ ହେଲେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଭଲ ପାଇବା କଁ ଜାଣି ପାରୁନାହା ନ୍ତି । ଯିଏ ପ୍ରକୃତ ଭଲ ପାଇଥାଏ ସେ କେବେ ହେଲେ ଅନ୍ୟ ର ଶରୀର ଉପ ରେ କେବେ ନଜର ପକାଏ ନାହିଁ । ସେ କେବଳ ଅନ୍ୟ ପ୍ରେମ ରେ ପଡ଼ିଯାଏ । ଭଲ ପାଇବା କେବଳ ଅନ୍ତର ରୁ ହୋଇଥାଏ । ଶରୀର ରୁ ନୁହ୍ନେ ।

ତେବେ ଏହି ଭୁଡ଼ିଓ ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଏହା ଜଣାପଡୁଛି କି ବର୍ତମାନ ର ଯୁବ ସମାଜ କିପରି ଦିନକୁ ଦିନ ଭୁଲ ମାର୍ଗ ରେ ଅଗ୍ରସର ହେଉଛନ୍ତି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ରୋମାନ୍ସ ର ମଜା ନେବା ସହିତ ଜୀବନକୁ ଅନୈତିକ ଢଙ୍ଗରେ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ଅନେକ ଯୁବକ ଯୁବତୀ । ପ୍ରେମ ଭଳି ଏକ ପବିତ୍ର ଶବ୍ଦ ଆଜିକାଲି ତାର ଉଚିତ୍ ଅର୍ଥ ଏବଂ ସଂଜ୍ଞା କୁ ହରାଇବାକୁ ବସିଲାଣି । ସମାଜ ରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ନିନ୍ଦନୀୟ ଘଟଣା ମାନ ଘଟିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ଏତିକି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଏମିତି ବାହାରେ ସର୍ବ ସାଧାରଣରେ ଅସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।  

ଯଦି ଉପରକ୍ତ ଉକ୍ତି ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ । ତେବେ ଆମ୍ଭକୁ ଏକ ଲାଇକ ଗୋଟେ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *