ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ଆପଣନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ । ୧୦୦ % ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଜାଣନ୍ତୁ ଉପାୟ

ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ ମାନ । ଏହି ଭଳି ବନାନ୍ତୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ।

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ କିପରି ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ ଆପଣ ମାନେ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରି ପାରିବେ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।


ସବୁ ଲୋକ ମାନେ ଚାହାନ୍ତି ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବା ପାଇଁ । କିନ୍ତୁ ଏହା ଭୁଲ ମାନସିକତା କୁ ବୁଝାଏ । ଆମ୍ଭେ କେବେ ହେଲେ ମେଡ଼ିକାଲ ରୁ ପୁଅ କି ଝିଅ ଜାଣି ପରିବା ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆଇନ ଅନୁସାରେ ଦଣ୍ଡନିୟ । କିନ୍ତୁ ଆମ୍ଭେ ମାନେ ଯଦି ଏହି ଉପାୟ ଆପଣାଇବା ତେବେ ସହଜ ରେ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ କି ନାହିଁ ଜାଣି ପାରିବା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉପାୟ ମାନ । ଏହି ଉପାୟ କୁ ବ୍ରିଟିଶ ର ରାଣୀ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବିଂଶଧର ମାନଙ୍କ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ଆପନାଇଁ ଥାନ୍ତି ।

 

ତେବେ ଉପାୟ ଟି ହେଉଛି ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ମାନେ ଆଜି ର ଦିନ ରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ବର୍ଷ କୁ ଫେଡାନ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଯାହା ବାହାରିବ ତାହା ହେଲା କୁ ବ୍ରିଟିଶ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ସର୍ଚ୍ଚ କରି ଦେଖନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହା ତଳେ ଇଂରାଜୀ ଅକ୍ଷର M ଲେଖା ଯାଇଥିବ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବ । ଯଦି F ଲେଖା ଯାଇଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କ ର ଝିଅ ହେବାର ଅଛି । ଉପାୟ ଟି ସାଧାରଣ ଅଟେ ଆପଣ ମାନେ ଚାହଁଲେ ଜାଣିପାରିବେ ।

 

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *