ଅଭଦ୍ର ଶଶୁର କଲା ଏମିତି କାମ ବୋହୁ ସାଙ୍ଗରେ ଭିଡ଼ିଓ ପୁରା ଭାଇରଲ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ ।

ବୋହୁ କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡ ରେ ଘୋଷଡି ଘୋଷାଡ଼ି ମାରିଲେ ଶଶୁର । ଆପଣ ଦେଖି ଛାତି ଥର ହର ହୋଇଯିବ ।

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କିପରି ଜଣେ ଅଭଦ୍ର ଶଶୁର ନିଜ ବୋହୁ କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଘୋଷାଦି ଘୋଷଡି ମାରୁଚି । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

ହଁ ଆଜ୍ଞା ନାରୀ ର ଆତ୍ୱଚାର ତ ସବୁବେଳେ ସବୁ ସମୟ ରେ ହୋଇ ଆସୁଛି । ଏହାର କିଏ ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ସେ ଲୋକ ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦିଆ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ କଣ ଏହା କରିବା ଠିକ । ଜଣେ ବୋହୁ ତଥା ପର ଝିଅ କୁ ଏଭଳି ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଟା କଣ ଆମ୍ଭ ପାଖେ ସମ୍ଭବ । ଆମ୍ଭ ସମାଜ ଦିନ କୁ ଦିନ ନିମ୍ନ ଗାମୀ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ନାରୀ ଙ୍କ ଉପ ରେ ହେଉଥିବା ଆତ୍ୱଚାର କୌଣସି ନୂଆ ନୁହଁ ।

 

କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଚାହିଁବେ ତେବେ ଏହାକୁ ମୂଳପଚ କରି ପାରିବେ । ତେବେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଜଣ ପଡୁଛି କି । ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ଯିଏ କି । ନିଜ ବାପ ଘର ଛାଡ଼ି ନିଜ ଶଶୁର ଘର କୁ ଜଣେ ଝିଅ ଆସିଥାନ୍ତି । କଥା ଟା କିଭି ଏପରିକି ଭଦ୍ରକ ରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଶଶୁର କରିଛି କିଛି ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ନାରୀ ଜଗତ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *