ସେକ୍ସ କରିଲା ବେଳେ କମ ସମୟ ରେ ଥକି ପଡୁଛନ୍ତି କି । ରାମ ବାଣ ପରି କାମ କରିବ ଏହି ଜିନିଷ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପାୟ କଲେ ଆପଣ ରାତି ସାରା ସେକ୍ସ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ଆପଣ ମାନେ ସେକ୍ସ ତ କରୁଥିବେ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଆପଣ ଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଚରମ ସୁଖ ଦେଇ ପାରୁଛନ୍ତି । କଣ ଆପଣ ଙ୍କ ର ପତ୍ନୀ ଆପଣ ଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅଛି ।

 ଜଣେ ପତ୍ନୀ ର ଇଚ୍ଛା ସବୁବେଳେ ରହିଥାଏ କି କିପରି ତାର ସ୍ୱାମୀ ତାକୁ ଚରମ ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବ । ତାର ମନର କଥା ବୁଝି ପାରିବ କିପରି ରାତି ରେ ତାକୁ ଦିନ ଯାକ ର କଷ୍ଟ କୁ ଭୁଲେଇ ତା ସହ ଭଲ ଭାବରେ ସେକ୍ସ କରି ତାର ଆତ୍ମା ତୃପ୍ତି କରି ପାରିବ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ପତନ ହୋଇଯାଉଛି ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଖୁସି କରିପାରୁନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ସ୍ତ୍ରୀ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦବ । ସେଥିପାଇଁ ସମୟ ଥାଉ ଥାଉ ନିଜ ରୋଗ ର ଉପଚାର ନ କଲେ । ବହୁ ବଡ ସମସ୍ୟା ଭାବରେ ଆପନଙ୍କ ର ଯିବନ କୁ ଛାରଖାର କରିଦେବ । ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହି ସବୁ ଘରୋଇ ଉପଚାର କରନ୍ତୁ ଓ ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ମାନେ ଶିଘ୍ର ପତନ ରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ସହ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଚରମ ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବେ । 

ରସୁଣ- ହଁ ଆଜ୍ଞା ନିୟମିତ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରସୁଣ ଖାଇବା ଦୁଆର ଆପଣ ଙ୍କର ସେକ୍ସ ହରମୋନ ର ବୃଦ୍ଧି ହେବ ସହ । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଚରମ ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବେ । ଓ ଆପଣ ଙ୍କ ର ସେକ୍ସ ହରମୋନ ର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ ।

ମହୁଲ ଫୁଲ ରସ- ଏହା କୁ ପ୍ରତିଦିନ ସେକ୍ସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ଷୀର ସହ ଗୋଳାଇ ପିଅନ୍ତୁ ଆପଣ ରାତି ରେ ଘୋଡା ଠାରୁ ବି ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଦୌଡ଼ିବେ ।

 ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *