ଶେଷରେ କୁକୁଡ଼ା ସହ ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଫସିଲେ ଯୁବକ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ କାମନା ର ମୋହ ରେ ପାଗଳ ଏ ଯୁବ ସମାଜ କେତେ ତଳକୁ ଖସି ଯାଏ ତାହାର ଏକ ଝଲକ ।ଏହି ପୋର୍ଟାଲ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ପାଇବେ ।ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ। ହଁ ଆଜ୍ଞା ତଥ୍ୟ ଟି ହେଉଛି ବ୍ରିଟେନ ଜଣେ ନାଗରିକ ରୋନାଲ ବାଗ । 

ଚମକେଇ ଦେଲା ପରି ଏହି କଥା କି ଏମିତି ଥିଲା କି ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କୁକୁଡା ମାନଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ସମୟ ରେ ତା ଙ୍କ ର ସ୍ତ୍ରୀ ହଲିମା ବାଗ ଭିଡିଓ ସୁଟ କରୁଥିଲେ । ହଁ ଆଜ୍ଞା ରୋହାନ ସେକ୍ସ କଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହାଜିମା ଭିଡ଼ିଓ ରେକର୍ଡ଼ିଂଗ କରୁଥିଲେ ।ବ୍ୟକ୍ତି ର ଏହି କଳା କତୃତ୍ବ ର ପରଦା ଫାସ ହେଲା ଯେବେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘର ର ତଲାସି ନେଲେ କିନ୍ତୁ ଯେବେ ସେମାନେ ତଲାସ କଲେ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଲାପଟପ୍ କୁ ଖେଳେଇବା ରେ ଲାଗିଲେ  ତ ସେମାନେ ସେଗୁଡିକ ଦେଖି ସ୍ତବଦ ହୋଇଗଲେ।

 ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କୁକୁଡା ସହ ଶାରୀରିକ ସଂବଂଧ ରଖୁଥିଲା। କିଛି ଭିଡିଓ ରେ ସେ କୁକୁଡା ଏବଂ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିଲା । ଯାହା ଦେଖି ପୋଲିସ ସ୍ଵବ୍ଧ ହେବା ସହ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକୁ ଜେଲ ନେବା ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା ।ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଆରୋପୀ ଦୋଷୀ  ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ବ୍ରିଟେନ ର ବୈଡଫୋଡ କ୍ରାଉନ୍ କୋର୍ଟ କୁ ପେସ୍ କରିଥିଲା । ପ୍ରମାଣ କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ସଜ୍ଜା ମିଳି ଅଛି। କୋର୍ଟ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ର କାମ କୁ ନୀଚ, ଘୃଣନିୟ ଏବଂ ବିକୃତ ଘୋଷଣା କରିଛି।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *