ଚରିତ୍ର ହୀନ ନାରୀମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଜାଣିବେ । କିପରି ଜାଣିବେ ବେପାରୀ ନାରୀ…

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ । ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଚରିତ୍ର ହୀନ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଏହି ସବୁ ଲକ୍ଷଣ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ବର୍ବାଦ କରିଦିଏ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ।

 

ତେବେ ଏହି ନାରୀ ଘରର ଲଷ୍ମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ଚରିତ୍ର ହୀନ କାମ କରିବେ ତେବେ ଏହା ସିଧା ସଳଖ ତାଙ୍କ ର ସ୍ଵମୀ ଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ । କାରଣ ଶିବ ପୁରାଣ ଅନୁସାରେ ସ୍ୱାମୀ ର ଅର୍ଧ ଅଙ୍ଗ ହେଉଛି ସ୍ତ୍ରୀ । ତେବେ ସେଥିପାଇଁ ତ ମହାଦେଵ ଙ୍କୁ ଅର୍ଦ୍ଧନାରେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯଦି ଚରିତ୍ର ହୀନ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟରେ ।

 

 ତେବେ ଚରିତ୍ର ହୀନ ନାରୀ ମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ କିମ୍ବା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଠାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେମାନେ ସଦା ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ର ଅମଙ୍ଗଳ ଚାହ୍ନିବା ସହ ଅନ୍ୟ ଖରାପ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି । ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜର ଶରୀର କୁ ସମର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି । ସ୍ଵାମୀ କୁ କେବେହେଲେ ଭଲ ରେ କଥା ନ ହେବା ସ୍ୱାମୀ କୁ ଖୁସି ନ ଦେଖିବା ସ୍ୱାମୀ ଅମଙ୍ଗଳ କଥା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ।

 

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *