ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର କଣ କଲେ ଜୋରରେ ଦରଜ ହୁଏ ? ଦେଖ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଝିଅମାନେ କେମିତି ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଦେଉଛନ୍ତି…

ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର କଣ କଲେ ଜୋରରେ ଦରଜ ହୁଏ ? ଝିଅ ମାନେ ଜିନ୍ସ ତଳେ କଣ ପିନ୍ଧନ୍ତି ? 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କିଛି ଏଭଳି ଦୁଇଟି ନେଗେଟିଭ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯାହା ଅତି ମଜାଦାର । ଏହା ଦୟାକରି କୌଣସି ଅଲଗା ଅର୍ଥ ରେ ନେବେ ନାହିଁ । ଏହା ଅତି ମଜାଦାର ଲାଗିବ ଥରେ ପଢନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ  ।ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ମଜାଦାର କଥା କୁ କେବେ ହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଭାବିବେ ନାହିଁ । ଏହା ସାଧାରଣତଃ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ  କୁ ପଚାରି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ପଜିଟିଭ ଉତ୍ତର ଦେଇ ତାଙ୍କର ମାନସିକତା କୁ ଜାଣି ପାରିବେ । 

 

ତେବେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା(୧) ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଥର କଣ କଲେ ଜୋରରେ ଦରଜ ହୁଏ ? ତାହାର ଉତ୍ତର ହେଲା କାନ କିମ୍ବା ନାକ ଫୋଡଇଲେ । ସେହିଭଳି ଦ୍ୱିତୀୟ ନେଗେଟିଭ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା (୨)ଝିଅ ମାନେ ଜିନ୍ସ ତଳେ କଣ ପିନ୍ଧନ୍ତି ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଚପଲ ବା ଜୋତା ଯାହାକୁ କହନ୍ତି।  ତେବେ ମଜା ଲାଗୁଛି ତ । ଏହି ଭଳି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନ କୁ ଏଭଳି ମଜାଦାର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରି ପାରିବେ । ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଇଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ କରିପାରିବେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *