ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ପୁଅ ମାନେ ଝିଅ ଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଟେକି କଣ କରନ୍ତି । ଝିଅ ଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମଧ୍ୟରେ କଣ ଅଛି ?

 

 

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  ଆମ ର ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ । ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ  ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ  କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ କିପରି ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏଭଳି ନେଗେଟିଭ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଅତି ମଜାଦାର ।ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ । ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । 

 

ତେବେ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ମଜାଦାର କଥା କୁ କେବେ ହେଲେ ଆପଣ ମାନେ ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଭାବିବେ ନାହିଁ । ଏହା ସାଧାରଣତଃ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଆମ୍ଭେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ  କୁ ପଚାରି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ପଜିଟିଭ ଉତ୍ତର ଦେଇ ତାଙ୍କର ମାନସିକତା କୁ ଜାଣି ପାରିବେ । 

 

ତେବେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା ପୁଅ ମାନେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଟେକି କଣ କରନ୍ତି ? ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭଳି କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ କାହାକୁ ପଚାରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିପାରିବେ କି “ପୁଅ ଝିଅ ର ଗୋଡ଼ ଟେକି ଗୋଡ଼ ରେ ଥିବା କଣ୍ଟା କୁ କାଢ଼ନ୍ତି ।” 

 

ତେବେ ସେହିଭଳି ଦୂତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ ହେଲା  ଝିଅ ଙ୍କର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମଧ୍ୟରେ କଣ ଅଛି ? ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିପାରିବେ କି ” ଝିଅ ଙ୍କ ର ଗୋଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ଆଣ୍ଠୁ ଅଛି ” ଆପଣଙ୍କୁ ମଜାଦାର ଲାଗୁଛି ତ । ତେବେ ପଚାରନ୍ତୁ ଏବଂ କିପରି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *