କିପରି ମହିଳା ବା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ମନେଇବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମ ର  । ଏହି ସୁନ୍ଦର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁ ଅଛୁ। ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଜଣାଇ ବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର କିମ୍ବା ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ମନାଇବେ । ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଉ ଜାଣି ପାରିବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ । ହଁ ଆଜ୍ଞା ଆଜି କାଲି ର ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଜୀବନ ରେ ସେକ୍ସ କରିବା ପିଂ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ର ଇଚ୍ଛା ଆଗ୍ରହ । 

 

ଥାଏ କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ ମଣିଷ ନିଜ ଦିନ ଯାକ ର କାମ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ କରି ଘରକୁ ଫେରିଲା  ପରେ ଥକିଯାଏ । ଯାହା ଫଳ ରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ କୁ ଚରମ ସୁଖ ଦେଇ ପାରେ ନାହିଁ । ଯାହା ଫଳ ରେ  ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ରେ କଳହ ଦେଖା ଦେଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ବେଳେ ବେଳେ ଆପଣ ରେଡ୍ଡୀ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରାଜି ହୋଇ ନଥାଏ । ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କିପରି ତାଙ୍କୁ ରାଜି କରିବାର ଅଛି ସେ ବିଷୟ ରେ ଅପନ୍ନଙ୍କୁ ମୁ ଏଇ ପୋର୍ଟାଲ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ।

 

 ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବାର ଅଛି ଯେତେ ନିକଟରୁ ନିକଟତର ହେବାର ଅଛି । ତା ପରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବେକ ପାଖ କୁ ନିଜ ହାତ ରେ ଧରି ଚୁମ୍ବନ କରନ୍ତୁ । ତା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ନେଇ ଯାଆନ୍ତୁ । ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ କୁ ନିଜ ଗୋଡ଼ ରେ ଘସନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀର ର ସବୁ ଅଙ୍ଗ କୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଯୋନି କୁ ଉତ୍ତଖେପିତ କରନ୍ତୁ । ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ପତ୍ନୀ କିମ୍ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମନ କୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଦଉଡି ଆସିବ ।

 

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଖବର ଭଲ ଲାଗିଛି  ତାହେଲେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

 

ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *