କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ । ୨୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦

 

ଆଜିର ରାଶିଫଳ 28 ଅକ୍ଟୋବର 2020 କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

 ମେଷ

ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଛବିକୁ ମଳିନ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।ଆଜି ର ଦିନ ଶୁଭ ଫଳ ଦେବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମଜ୍ଜା କରିବାକୁ ଚ଼ାହୁଁଛି ।ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ପାର୍ଥକ୍ୟର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମହଙ୍ଗା ଦିନ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଡ ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇବେ |

 ବୃଷ

ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେତୁ, ଆପଣ ଆଜି ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ |  । ନିଜ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖି ଏହାର ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ । ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ଆକ୍ରୋଶ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗକୁ ଦେଖିବ ।

ମିଥୁନ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଘରେ ଟେନସନ ପରିବେଶ ରହିବ। ତୁମର ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ତୁମର ପିତାମାତା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଯେକ  ଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ଯାହା ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ ବୃଥାରେ କୌଣସି କାଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କ ସଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଚା କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେସମାନ୍ୟ କଟୁ କଥା ନ କହିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

କର୍କଟ

ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ବଜାୟ ରଖ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

 ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିବାରବର୍ଗ ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପୋଡଶୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

 ସିଂହ

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଘରେ ଟେନସନ ପରିବେଶ ରହିବ। ତୁମର ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ତୁମର ପିତାମାତା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଯେକ  ଣସି ପ୍ରମୁଖ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ଯାହା ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ।ତୁମର ଆର୍ଥିକ ହାରାହାରି ହେବ | |ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ବଜାୟ ରଖ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

କନ୍ଯା

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ ବୃଥାରେ କୌଣସି କାଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କ ସଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଚା କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେସମାନ୍ୟ କଟୁ କଥା ନ କହିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ତୁଳା

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନା ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ସତ୍ତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କିୟ ଲୋକ ସହ ଆଳାପ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି ନିଜର ଭାଷା ପ୍ରତି ସଂଯତ କରନ୍ତୁ । କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ବଜାୟ ରଖ | ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

ବିଛା

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ,ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନର ଦୁଃଖ ଆସିବ ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଭଲପାଇଁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଏ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଅଫିସରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ କରିବ | କିଛି ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ |କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ

 ଧନୁ

କୌଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼େଇବେ । ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନୁହେଁ ନିଜର ସହକର୍ମିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ | ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ତେଣୁ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କହିବା ଆବଶ୍ୟକ

 ମକର

ନିଜର ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ କଳି ନ କରିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ନୀରବ ରହିବା ଭଲ । ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ 

କୁମ୍ଭ

କୌଣସି ଏକ ଅଶୋଭନୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମହଙ୍ଗା ଦିନ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବଡ ଲାଭ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇବେ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସକରାତ୍ମକ ବିକାଶ ହେବ | ଭାବନାରେ ବୁଡି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସାବଧାନ | ତୁମ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ | 

 ମୀନ

ତୁମେ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ତୁମର ସୃଜନଶୀଳତା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହଜିଯାଇଛି ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ତୁମକୁ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସୁଯୋଗକୁ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଘରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ କଳିହେବାର ପ୍ରବଳ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆଯଥା କଳିରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ । ଗ୍ରହଚ଼ଳନ ଖରାପ ଥିବାରୁ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ରହିବ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *